Наши контакты:+380955075999
leshoz.org@gmail.com 

                                   Можливість доставки до вашого району уточнюйте при замовленні

ДРОВА ДЛЯ МАНГАЛА


Дрова для шашлику - річ не менш важлива, ніж правильний маринад або м'ясо. Але мало хто надають значення вибору деревини для шашлику - аби горіло! І в результаті отримують шматки м'яса в сажі і з дивним присмаком, які і є щось не хочеться. Тому сьогодні спробуємо з'ясувати, які кращі дрова для шашлику, а від яких слід відмовитися. Звичайно, у кожного кулінара, нехай навіть і любителя, є свої секрети приготування шашлику. Тому інформацію, подану статті, можна назвати рекомендаціями, але ніяк не залізними правилами.
Фруктові дрова для шашлику Тут - однозначне так! Багато шашличники визнають, що кращі дрова для шашлику - з фруктових дерев. До «плюсів» плодової деревини для смаження шашлику слід віднести хороший жар, здатність довго тримати температуру і передавати чудовий тонкий аромат м'яса. Фруктові дрова для шашлику виконують головну умову: їх деревина щільна, тому здатна довго горіти і тримати жар. Таким чином, м'ясо зможе готуватися у власному соку, як і потрібно для справжнього шашлику. Таку деревину для шашлику краще заготовлювати пізньої осені. Кору можна не знімати.

Тепер трошки пройдемося по основних порід фруктових дерев: - вишня. Ідеальний варіант, який підійде для дичини, птиці, телятини, субпродуктів, свинини і баранини. Деревина вишні дає досить диму, завдяки чому можна добитися ефекту «підкопченими» шашлику. Немає вишневих дров в потрібному обсязі - не біда, досить просити пару гілочок, і м'ясо насититься тонким ароматом. - яблуня. Як і вишня, дає досить диму, насичує продукт ароматом. Підходить для шашлику з птиці, дичини, телятини, субпродуктів.

- груша. Сподобалась шашличникам за прекрасний аромат, який деревина передає м'яса. - виноград. Дуже хороший варіант для шашлику: незважаючи то тонкість «полін», лоза здатна довго потихеньку тліти, давати сталий жар і чудовий смак м'яса. Дрова для шашлику з інших фруктових та плодових дерев теж згодяться. Деревина персика, абрикоса, сливи, глоду, черемхи, шовковиці, лимона, фісташки будуть довго горіти, давати вугілля і насичувати деревину тонким ароматом.
Дрова для шашлику з листяних порід дерев Березові дрова для шашлика Здесь «так» не буде настільки однозначним, як у випадку з фруктовими деревами. Реалії такі, що дрова для шашлику часто доводиться вибирати з того, що є, і якщо шашлик ви готуєте на дачі - фруктові дерева ростуть під рукою. А ось ті, у кого дачі немає, задовольняються більш поширеними березами, липами та дубами.
Розглянемо, яка деревина листяних порід підходить для шашлику: - береза. Ця порода деревини дає досить тепла, але дуже димить і коптить. В результаті шашлик може виявитися трохи в сажі. Тому березовими дровами для шашлику слід користуватися акуратно. - тополя. Дрова тополі дають яскравий красивий багаття, але швидко прогорають, спека не дають, зате дають м'ясу неприємний «важкий» смак. Це ж стосується і горіха волоського.

- липа, дуб - відмінно підійдуть для шашлику, здатні дати хороші вугілля. - вільха, осика - дають мало жару. - саксаул - ідеальний варіант по економічності. На жаль, доступний не всім. Загалом можна сказати, що деревина листяних дерев тим краще для шашлику, ніж вона щільніше. Але аромату шашлику не дасть. Втім, ніхто не забороняє зробити мікс і додати до дубових і липових вугіллю трошки вишневих. Кору з листяних порід дерев слід знімати перед відправкою в багаття - вони коптять і крім сажі нічого для м'яса не дадуть.
інформація з сайту: http://atmwood.com.ua/2015/03/13/drova-dlya-shashlyka-kakie-luchshe/